VIKTORS PEDČENKO

Iedvesmojošs vadītājs un motivēts palīgs Klientiem. "No acīm" nolasīs pat vēl neformulētās bažas un izdarīs maksimumu, lai Komanda sniegtu optimālāko risinājumu.

KINTIJA KUNDRATE

Klientu personīgais pārstāvis ar pieredzi klientu servisā, apmācību projektu vadībā un organizēšanā. Piemīt izpratne par augsta līmeņa servisu, precīza iedziļināšanās katrā situācijā, kā arī spēja piedāvāt radošus un savlaicīgus risinājumus.

KĀRLIS APKALNS

Viens no pieprasītākajiem biznesa treneriem Latvijā ar 10+ gadu pieredzi. Strādā ar studentiem Rīgas Juridiskajā augstskolā un Rīgas Ekonomikas augstskolā. Pārliecinošs akadēmisko un praktisko zināšanu apvienojums.

ELITA KAZAINE

Personāla vadības eksperte, biznesa trenere, vadītāju un komandu koučs, emocionālās inteliģences praktiķis. Ilggadēja pieredze ar specializāciju: talantu vadība, komunikācija, saskarsme, neirolīderība. Augstskolas Turība docētāja.

DĀVIDS ŠTĒBELIS

15 gadu pieredze uzņēmumu vadīšanā, attīstīšanā un jaunu produktu piedāvājumu veidošanā. Starptautiskā start-up Fabula dibinātājs.

DMITRIJS KALNIŅŠ - BERGS

Konsultants un treneris, pakalpojumu vadības, pārdošanas un mārketinga, klientu apkalpošanas vadības eksperts. Sertificēts “Fear free prospecting & self promotion” pārdevēju personīgās izaugsmes programmas treneris un SPQ Gold (pārdošanas barjeru novērtēšanas skala) konsultants.

NORMUNDS ČIŽEVSKIS

Uzņēmējs, sertificēts mediators un izmaksu ieguvumu analīzes eksperts ar 15 gadu pieredzi. Specializējas valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu investīciju projektu plānošanā, analīzē un izvērtēšanā. Vada apmācības par finanšu vadību un plānošanu. 

DACE ANDERSONE

Vizuālais fasilitators, vizuālais praktiķis, koučs, komandu koučs ar ilggadēju pieredzi.

EĻČIN DŽAFAROV

Savā ikdienas darbā aktīvi izmanto Excel, Power BI, kā arī R programmēšanu. IT iemaņas aptver arī VBA, C#, SQL, HTML/CSS un vairākas digitālas tehnoloģijas. Ir pieredze dažādu aplikāciju, datubāžu un web-risinājumu izstrādē, kā arī aktīvi strādā un konsultē uzņēmumus datu plūsmu sakārtošanas, automatizācijas un IT sistēmu ieviešanas jautājumos.

EDMUNDS KALNIŅŠ

Multimediju satura speciālists, kurš jūtas kā zivs ūdenī, darbojoties tekstuālā, vizuālā un audiālā lauciņā. Vērtīga mārketinga satura radīšana un reklāmas kampaņu servēšana digitālajā vidē aizņem lielāko ikdienas daļu.

EMĪLS ĒRGLIS

Digitālās vides satura veidotājs, kurš laiku pavada veidojot reklāmu kampaņas. Kā arī nodarbojas ar atskaišu vizualizēšanu un to izstrādi.

0

 .