KĀRLIS APKALNS

Aģentūras vadītājs, viens no pieprasītākajiem biznesa treneriem Latvijā ar 10+ gadu pieredzi. Strādā ar studentiem Rīgas Juridiskajā augstskolā un Rīgas Ekonomikas augstskolā. Pārliecinošs akadēmisko un praktisko zināšanu apvienojums.

Tālrunis: +371 29231666
E-pasts: [email protected]

DACE JANSONE

Klientu panākumu partneris ar vairāk kā 15 gadu korporatīvās vadības pieredzi uzņēmumu mārketingā un PR, biznesa un sociālo projektu vadībā, darbinieku un komandas attīstībā. 

Tālrunis: +371 25676262
E-pasts: [email protected]

JŪLIJA ČERNOŠTANA

Klientu panākumu partneris ar ilggadēju pieredzi administrēšanā.

Tālrunis: +371 25758999   
E-pasts: [email protected] 

KINTIJA KUNDRATE

Klientu personīgais pārstāvis ar pieredzi klientu servisā, apmācību projektu vadībā un organizēšanā. Piemīt izpratne par augsta līmeņa servisu, precīza iedziļināšanās katrā situācijā, kā arī spēja piedāvāt radošus un savlaicīgus risinājumus.

ELITA KAZAINE

Personāla vadības eksperte, biznesa trenere, vadītāju un komandu koučs, emocionālās inteliģences praktiķis. Ilggadēja pieredze ar specializāciju: talantu vadība, komunikācija, saskarsme, neirolīderība. Augstskolas Turība docētāja.

ILVA BĒRZIŅA

Vairāk kā 20 gadu pieredze personāla vadībā, vairāk kā 10 gadus vada atvērtos kursus un korporatīvos treniņus, 10 gadu pieredze biznesa un personālvadības konsultāciju uzņēmuma vadībā. BOSI Nordic pieejas sertificēta konsultante, Lumina Learning attīstības un psihometriskās novērtēšanas sertificēta praktiķe, Nīderlandes Hellingera institūta Organizāciju sistēmisko sakārtojumu sertificēta fasilitatore.

DACE ANDERSONE

Vizuālais fasilitators, vizuālais praktiķis, koučs, komandu koučs ar ilggadēju pieredzi.

REINIS LAZDA

Organizāciju psihologs, Latvijas Psihologu apvienības vadītājs, pasniedzējs, docents, izstrādā psiholoģiskus testus un personāla aptaujas, konsultē par karjeras jautājumiem, profesionālais fokuss: darba motivācija, talantīgu cilvēku psiholoģija, stresa regulācija, sasniegumu kultūra.

EĻČIN DŽAFAROV

Savā ikdienas darbā aktīvi izmanto Excel, Power BI, kā arī R programmēšanu. IT iemaņas aptver arī VBA, C#, SQL, HTML/CSS un vairākas digitālas tehnoloģijas. Ir pieredze dažādu aplikāciju, datubāžu un web-risinājumu izstrādē, kā arī aktīvi strādā un konsultē uzņēmumus datu plūsmu sakārtošanas, automatizācijas un IT sistēmu ieviešanas jautājumos.

NORMUNDS ČIŽEVSKIS

Uzņēmējs, sertificēts mediators un izmaksu ieguvumu analīzes eksperts ar 15 gadu pieredzi. Specializējas valsts/pašvaldību un privāto uzņēmumu investīciju projektu plānošanā, analīzē un izvērtēšanā. Vada apmācības par finanšu vadību un plānošanu. 

DĀVIDS ŠTĒBELIS

15 gadu pieredze uzņēmumu vadīšanā, attīstīšanā un jaunu produktu piedāvājumu veidošanā. Starptautiskā start-up Fabula dibinātājs.

EDMUNDS KALNIŅŠ

Multimediju satura speciālists, kurš jūtas kā zivs ūdenī, darbojoties tekstuālā, vizuālā un audiālā lauciņā. Vērtīga mārketinga satura radīšana un reklāmas kampaņu servēšana digitālajā vidē aizņem lielāko ikdienas daļu.

0
 .