KĀRLIS APKALNS

Aģentūras vadītājs, viens no pieprasītākajiem biznesa treneriem Latvijā ar 10+ gadu pieredzi. Strādā ar studentiem Rīgas Juridiskajā augstskolā un Rīgas Ekonomikas augstskolā. Pārliecinošs akadēmisko un praktisko zināšanu apvienojums.

Tālrunis: +371 29231666
E-pasts: [email protected]

DACE JANSONE

Klientu panākumu partneris ar vairāk kā 15 gadu korporatīvās vadības pieredzi uzņēmumu mārketingā un PR, biznesa un sociālo projektu vadībā, darbinieku un komandas attīstībā.

Tālrunis: +371 25676262
E-pasts: [email protected]

INESE KRAVALE

Pieredze, vadot gan liela uzņēmuma struktūrvienību tīklu, gan savu biznesu. Kā klientu projektu vadītāja spēj uzklausīt un sadzirdēt klientu vajadzības un vēlmes, un pārvērst tās produktīvos risinājumos.

Tālrunis: +371 25758999
E-pasts: [email protected]

KRISTĪNE KŪLA

Klientu projektu vadītāja ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi biznesā un valsts pārvaldē. Ilggadēja pieredze korporatīvo un privāto klientu servisā, optimālāko risinājumu izstrādē un vajadzību realizācijā. Vērīgs sadarbības partneris ar juridiskām zināšanām un analītisku prātu.

Tālrunis: +371 28032888
E-pasts: [email protected]

KINTIJA KUNDRATE

Klientu personīgais pārstāvis ar pieredzi klientu servisā, apmācību projektu vadībā un organizēšanā. Piemīt izpratne par augsta līmeņa servisu, precīza iedziļināšanās katrā situācijā, kā arī spēja piedāvāt radošus un savlaicīgus risinājumus.

Tālrunis: +371 22042142
E-pasts: [email protected]

ELITA KAZAINE

Personāla vadības eksperte, biznesa trenere, vadītāju un komandu koučs, emocionālās inteliģences praktiķis. Ilggadēja pieredze ar specializāciju: talantu vadība, komunikācija, saskarsme, neirolīderība. Augstskolas Turība docētāja.

MĀRTIŅŠ VECVANAGS

Profesionāls biznesa treneris ar vairāk kā 20 gadu vadības pieredzi, kas specializējas praktiskās vadības prasmēs augstākā un vidējā līmeņa vadībai, sertificēts individuālais un komandu koučs (Erickson International), Emocionālās inteliģences novērtēšanas un attīstīšanas praktiķis (Genos International).

KARLĪNA ANNA ROZENFELDE

Sertificēts Lean vadības sistēmas ieviešanas treneris un biznesa attīstības koučs. 15+ gadu pieredze uzņēmumu un organizāciju attīstības vadīšanā, cilvēkresursu un procesu pilnveidē.

IVARS SVILĀNS

Komunikācijas praktiķis ar 30+ gadu pieredzi. Strādājis mediju, finanšu, mazumtirdzniecības, izglītības industrijās. Komunikācijas vadīšana dažādos uzņēmumos cauri finanšu krīzei, uzņēmumu vērtību pārbūvēm, biznesa modeļu maiņām u.c. ļāva iegūt krīžu vadības pieredzi.

BAIBA APKALNA

Pieredzējusi komandu vadītāja, profesionālās izglītības eksperte, lektore. Specializējas apmācībās stratēģiskajā komunikācijā un klientu apkalpošanā, stratēģiskajā plānošanā, biznesa modelēšanā un vērtības piedāvājuma attīstīšanā, pārmaiņu vadībā, stratēģiskajā komunikācijā, procesu vadībā, prezentācijā.

REINIS LAZDA

Organizāciju psihologs, Latvijas Psihologu apvienības vadītājs, pasniedzējs, docents, izstrādā psiholoģiskus testus un personāla aptaujas, konsultē par karjeras jautājumiem, profesionālais fokuss: darba motivācija, talantīgu cilvēku psiholoģija, stresa regulācija, sasniegumu kultūra.

ILVA LILLMAA

Vairāk kā 20 gadu pieredze personāla vadībā, vairāk kā 10 gadus vada atvērtos kursus un korporatīvos treniņus, 10 gadu pieredze biznesa un personālvadības konsultāciju uzņēmuma vadībā.

EĻČIN DŽAFAROV

Savā ikdienas darbā aktīvi izmanto Excel, Power BI, kā arī R programmēšanu. IT iemaņas aptver arī VBA, C#, SQL, HTML/CSS un vairākas digitālas tehnoloģijas. Ir pieredze dažādu aplikāciju, datubāžu un web-risinājumu izstrādē, kā arī aktīvi strādā un konsultē uzņēmumus datu plūsmu sakārtošanas, automatizācijas un IT sistēmu ieviešanas jautājumos.

DACE ANDERSONE

Vizuālais fasilitators, vizuālais praktiķis, koučs, komandu koučs ar ilggadēju pieredzi.

DANIELS PAVĻUTS

Daudznozaru vadības profesionālis ar 15+ gadu pasniedzēja un konsultanta pieredzi Baltijas un Austrumeiropas valstīs. Vieslektors Rīgas Ekonomikas augstskolā, Rīgas Biznesa skolā. Hārvarda universitātes Kenedija skolas maģistra grāds ar specializāciju līderībā. Iedziļinājies pārmaiņu vadības, biznesa sarunu un komandu vadības tēmās.

EDMUNDS KALNIŅŠ

Multimediju satura speciālists, kurš ikdienā darbojas tekstuālā, vizuālā un audiālā lauciņā.