Nordic Business Forum LIVE

Pasākums apvieno divas lietas - pasaules klases runātājus un vērtīgu tīklošanu. Rīkojot tiešsaistes pasākumu, mēs vēlamies nodrošināt uzņēmumu vadītāju kopienu ar forumu, kurā būs iespēja gūt vērtīgus ieskatus tam, kā pārdzīvot šo Covid-19 krīzi, un savstarpēji tīklot. Forumā piedalīsies aptuveni 5000 cilvēku no vairāk kā 50 valstīm, lai smeltos zināšanas pašreizējo problēmu risināšanai, gūtu idejas panākumu sasniegšanai nākotnē un veidotu vērtīgus kontaktus ar citiem foruma dalībniekiem.

Vadītāju konference EBIT 2020

Prestižā un lielākā biznesa konference ar 25+ labākajiem ekspertiem - līderiem. Viedokļi un idejas, kā sekmēt uzņēmuma attīstību un izaugsmi, biznesa kontaktu apmaiņa un viesības.

Labākais no Braiena Treisija

Leģendārais Braiens Treisijs ir paziņojis, ka šis būs pēdējais gads, kad viņš organizēs starptautiskas publiskās uzstāšanās. Par godu šai izcilajai turnejai Braiens Treisijs ir sagatavojis savu visu laiku labāko programmu THE BEST OF BRIAN TRACY, kurā viņš dalīsies un apspriedīs nozīmīgākās jebkad atklātās idejas par personīgo efektivitāti, pārdošanu un biznesa izaugsmi.

Mūsdienu līderības māksla

Kā veiksmīgiem vadītājiem kļūt vēl labākiem: izveidot uzvarētāju komandas, koučot darbiniekus un stiprināt viņu līdzdalību!

Nordic Business Forum 2020

Foruma mērķis ir nodrošināt jūs ar visām nepieciešamajām zināšanām, rīkiem un tīklošanas iespējām, lai jūs būtu gatavi un spētu būt daļa no pārmaiņām. 2020. gada runātāju lokā ir daudz spožu prātu, kas palīdzēs jums pārdomāt un izvērtēt jūsu biznesu, prognozēt darba nākotni un gūt nepieciešamo iedvesmu pārmaiņām.️

0

 .