Meistarības diena:
Augstā veiktspējā, uzņēmējdarbībā un vadībā


Dr. John Demartini tiek uzskatīts par vienu no pasaules vadošajām autoritātēm cilvēku uzvedības un personiskās attīstības jomā. Viņš ir Demartini Institūta dibinātājs, veicot individuālus pētījumus un vadot izglītības organizāciju, kuras mācību programmā ietilpst vairāk nekā 72 dažādi kursi, kas aptver daudzveidīgus cilvēka attīstības aspektus. Viņš ir izstrādājis virkni risinājumu, kas piemērojami visa veida tirgiem, nozarēm un vecuma grupām. Dr. John Demartini izglītības programma aptver ārkārtīgi plašu amplitūdu – no uzņēmumu pilnvaru programmām, finanšu pilnvaru stratēģijām, pašattīstības programmām, attiecību risinājumiem un līdz pat sociālās pārveides programmām. Viņa mācības pamatā tiek īstenotas jautājumu veidā, vēršot cilvēciskos faktorus un ar tiem saistīto tematisko loku uz daudzskaitlīgu, spēcīgu instrumentu apjomu, kas sevi laika gaitā ir pierādījuši.

Dr. John Demartini ir izpētījis vairāk nekā 30 000 grāmatu visās definētajās akadēmiskajās disciplīnās, sintezējot gadu gaitā krātās zināšanas, ar kurām viņš dalās uz skatuves vairāk nekā 60 valstīs. Viņa prezentācijas vai referāti, semināri vai darbsemināri atstāj iespaidu gan uz klientu uzvedību, gan arī atklāj viņu rīcībā esošās pilnvaras.

Esmu izveidojis šo vienas dienas intensīvo programmu, lai Jūs varētu uzzināt un apgūt praktiskus rīcības soļus, kas jāīsteno nekavējoties, lai tādējādi iemantotu lielākas līderības un vadības prasmes, augstāku produktivitāti un attiecīgi lielākus ienākumus, turklāt Jūs varēsiet daudz efektīvāk un prasmīgāk sasniegt savu personīgo labklājību un biznesa izaugsmi.”


John Demartini tika atainots leģendārajā un satricinošajā dokumentālajā filmā The Secret kopā ar pasaules vadošajiem zinātniekiem, autoriem un filozofiem, atklājot zināšanas, kas pilnībā pārveidoja ikkatras personas dzīvi un biznesu, kas šo noslēpumu uzzināja…

Ko prominenti eksperti saka par doktoru Demartini:


ES PATIEŠĀM ESMU “UZLAUZIS” KODU SAISTĪBĀ AR TO, KĀ PĀRVALDĪT 4 SVARĪGĀKĀS JŪSU DZĪVES JOMAS…

Un kā apmācīt ikvienu cilvēku neatkarīgi no Jūsu vecuma, izglītības vai prasmju līmeņa, padarot Jūs par savas dzīves un biznesa meistaru. Es jums atklāšu, kā būt attapīgiem viņu uztverē un rīcībā. Savukārt tad – neatkarīgi no tā, kas notiks Jūsu ceļā, Jūs zināsiet, ko darīt, lai savā dzīvē sasniegtu ko neparastu.

Šajā ļoti iedvesmojošajā A Day of Mastery darbseminārā piedāvāšu četrus moduļus:          

 • PAŠ-MEISTARĪBA
Kā sevi apvaldīt, lai iegūtu un saglabātu prasmi būt koncentrētam, līdzsvarotam, klātesošam, spēcīgam, mērķtiecīgam, pacietīgam un produktīvam? 
 • BIZNESA MEISTARĪBA
Augstākās prioritārās darbības uzņēmējdarbības izaugsmē, produktivitātē un rentabilitātē. 
 • FINANSIĀLĀ MEISTARĪBA
Kā vairot bagātību – lai jums ir nauda savas dzīves beigās, nevis dzīves beigas naudas dēļ? Jūsu finansiālās neatkarības palielināšanās.
 • LĪDERĪBAS MEISTARĪBA
Kādas ir labāko vadītāju prioritārās darbības visā pasaulē? Ko var pielāgot un ātri izmantot, turklāt ar ievērojamiem rezultātiem?

KAD DZĪVOJAT SASKAŅĀ AR SAVĀM VISAUGSTĀKAJĀM VĒRTĪBĀM, JŪS KĻŪSTAT PAR IEDVESMAS PILNU UN ATMODINĀTU ĢĒNIJU!

Kad Jūs dzīvojat atbilstoši savām zemākajām vērtībām, Jums ir nepieciešama nepārtraukta ārējā motivācija. Mani ļoti iedvesmo gaidāmā viesošanās Rīgā un es darīšu visu iespējamo, lai darbs semināra laikā Jūs gūtu iekšējo motivāciju un skaidri noteiktu augstākās prioritārās darbības, lai Jūs sasniegtu panākumus 4 svarīgākajās Jūsu dzīves jomās.

Ar cieņu, Dr. John Demartini


IEPRIEKŠĒJA REĢISTRĀCIJA AR ATLAIDI!

līdz 23. novembrim

SILVER

 • Dalība konferencē RIGA BUSINESS FORUM 2018 ar Dr. JOHN DEMARTINI
 • Izdales materiāls
 • Kafija, tēja un uzkodas (1. un 3. pārtraukuma laikā)
 • Jūsu sēdvietas: SILVER zonā
129 EUR + PVN
[ pilna cena 178 EUR + 21% PVN ]

GOLD

  SILVER piedāvājums +
  • Jūsu sēdvietas: GOLD zonā
  • Pusdienu bufete
  164 EUR + PVN
  [ pilna cena 238 EUR + 21% PVN ]

  DIAMOND

   GOLD piedāvājums +
   • Jūsu sēdvietas: DIAMOND zonā (1-2 rinda)
   • Ekskluzīvas VIP vakariņas ar Dr. JOHN DEMARTINI ( 2018. gada 26. novembra vakarā)
   • Ekskluzīva fotosesija kopā ar leģendāro Dr. JOHN DEMARTINI
   UZAICINIET savu kolēģi (DIAMOND piedāvājums sevī iekļauj arī BEZMAKSAS SILVER ielūgumu Jūsu jaunākajam kolēģim, studentam vai arī kādai citai ieinteresētai personai)

   469EUR + PVN
   [ pilna cena 898 EUR + 21% PVN ]
   Reģistrējoties ar promo kodu MTJDR1810, papildus atlaide dalības maksai:

   • SILVER: 116 EUR + PVN
   • GOLD: 148 EUR + PVN
   • DIAMOND: 422 EUR + PVN

   Par reģistrāciju grupai aicinām sazināties ar mums, lai uzzinātu vairāk par īpašo piedāvājumu;
   Dalības maksā iekļauts arī sinhronais tulkojums latviešu valodā.


   PAPILDINFORMĀCIJA PAR FORUMU

   NORISES VIETA:

   RADISSON BLU LATVIJA konferenču centrs

   Elizabetes ielā 55, Rīgā


   DATUMS: 27.11.2018.

   LAIKS: 10.00–16.00

   Dalībnieku reģistrācija sākas 09.00 


   Pieteikuma anketa