Labākais no Braiena Treisija:
Par augstu veiktspēju, līderību un pārdošanu

01. oktobris, 2020. gads | Rīga


JAUNS SEMINĀRA DATUMS!

Liels paldies par Jūsu atbalstu un sapratni šajā laikā! Mums ir milzīgs prieks saņemt tik daudz uzmundrinošu vārdu un uzticības apliecinājumu no Jūsu puses. LIELS PALDIES, MĪĻIE DRAUGI!

Esam ārkārtīgi priecīgi paziņot jauno Brian Tracy semināra norises datumu, taču, pirms to darām, iepazīstinām ar dažām labām ziņām:

 • Brian Tracy ir gatavs pārplānot semināra datumu un sniegt viņa visu laiku labāko programmu THE BEST OF BRIAN TRACY.
 • Papildu plānotajai programmai Brian Tracy tajā iekļaus jaunu programmas daļu, papildinot to ar perspektīvām atveseļošanai no COVID-19 izraisītās ekonomiskās krīzes.
 • Jaunais datums ir ceturtdienā (nevis sestdienā, kā tas tika plānots iepriekš) – kas, mūsuprāt, ir daudz labāk piemērots visiem dalībniekiem.

Jūsu dalība seminārā ir vienīgais ieguldījums, kas ļauj organizēt šo pasākumu. Ceram, ka Jūs piedalīsieties plānotajā seminārā, tādejādi to atbalstot.

Leģendārais Braiens Treisijs ir paziņojis, ka šis būs pēdējais gads, kad viņš organizēs starptautiskas publiskās uzstāšanās. Par godu šai izcilajai turnejai Braiens Treisijs ir sagatavojis savu visu laiku labāko programmu THE BEST OF BRIAN TRACY, kurā viņš dalīsies un apspriedīs nozīmīgākās jebkad atklātās idejas par personīgo efektivitāti, pārdošanu un biznesa izaugsmi.

IR IEKĻAUTA JAUNA SEMINĀRA DAĻA – „BIZNESA ATGŪŠANĀS NO COVID – 19“

"Šim ekskluzīvajam dienas semināram esmu izraudzījies labākās un efektīvākās jebkad izmeklētās idejas par personīgo efektivitāti, līderību, pārdošanu un komandas darbu. Esmu pārskatījis katru no šīm tēmām, vienlaikus ņemot vērā 21. gadsimtam raksturīgākos aktuālos jautājumus, un dalīšos tajos ar jums, kas ļaus jums kļūt par labāko savas jomas ekspertu, palielināt pārdošanas apjomus un kopumā uzlabot savu biznesu."


Pārdošanas un vadības treneru diskusija

Stundu pirms semināra norises Latvijas pārdošanas un vadības treneri diskutēs par leģendārajām guru idejām, kas visvairāk ietekmējušas pārdošanas un līderības pasauli, kā arī mērķiem, kurus visiem, kas tiecas pēc personiskās, komandas efektivitātes un lielākiem pārdošanas apjomiem, ir nepieciešams sasniegt.

Kārlis Apkalns

MASTER TRAINING treneris un Rīgas vadošo biznesa skolu pasniedzējs

Valters Gražulis

WIN PARTNERS valdes loceklis / biznesa treneris 

Dzintars Koknēvičs

MERCURI INTERNATIONAL valdes loceklis un biznesa konsultants

Mārtiņš Martinsons

FRANKLINCOVEY izveidotājs un vadītājs Latvijā

EDGARS UNTĀLS

CCGROUP valdes loceklis/ sertificēts biznesa un NLP treneris


Semināra programma:

PERSONĪGĀ EFEKTIVITĀTE

"Pētījumi pierāda, ka mūsu paradumi nosaka 95% no tā, ko mēs sakām un darām. Savas karjeras sākumā man nebija viegli veidot tādus paradumus, kas (kā es zināju) varētu palīdzēt sasniegt izvirzītos mērķus. Man bija jāiemācās veidot ieradumus, kas ļautu piedzīvot panākumus un sasniegumus, kā arī mainītu manas personīgās īpašības. Kad to īstenoju, mana karjera, ienākumi, personīgais gandarījums un pat laime ģimenē piedzīvoja izaugsmi ātrāk, nekā varēju gaidīt.

Ja jums ir mērķi, kurus vēlaties sasniegt, vai jaunas prasmes, kuras vēlaties attīstīt, ir daži ļoti skaidri soļi, kurus jūs varat veikt nekavējoties un sasniegt rezultātus tuvāko pāris mēnešu laikā. Es ar jums dalīšos idejās, ko pats esmu atklājis un kas palīdzējušas tūkstošiem cilvēku visā pasaulē.”

LĪDERĪBA

"Spēcīga vadība ir aspekts, kas atšķir veiksmīgu uzņēmumu vai komandu no mazāk veiksmīgas komandas vai biznesa. Tas nozīmē atšķirību starp uzņēmumu vai komandu, kas sasniedz savus mērķus un vada tirgu, no biznesa vai komandas, kas tik tikko “tiek cauri”… Redziet, esmu vairāk nekā 30 gadus pavadījis, izzinot un pētot pasaules veiksmīgākos līderus. Viņus raksturo izturēšanās veids, ko ikviens var attīstīt pats sev, ja vien ir vēlēšanās. Esmu to sagrupējis skaidrā plānā un dalos ar visiem tiem, kas vēlas kļūt par līderiem, virzīt sevi, komandu, biznesu un pasauli uz taustāmu progresu.

Kad tad, ja ne tagad, ir īstais laiks kļūt par visprominentāko savas komandas līderi?”

PĀRDOŠANAS PIEAUGUMS

“Vairāk nekā 30 gadus esmu pārdevis apmācības gandrīz visiem Fortune 500 uzņēmumiem visā pasaulē, esmu sarakstījis daudz grāmatu un vēl vairāk rakstu par pārdošanu. Esmu ieradies saprast kādu svarīgu lietu: neatkarīgi no tā, cik kaislīgi jūs esat, neatkarīgi no tā, cik ļoti jūsu klienti jums patīk vai cik labas attiecības jums ar viņiem veidojas – ja nevarat panākt pirkuma veikšanu, jūsu tirdzniecības centieni būs pilnīgi neauglīgi. Manas karjeras sākumā šis bija viens no izaicinošākajiem uzdevumiem – tāpat kā daudziem pārdevējiem.

Un šobrīd man ir izdevies saprast, kā labākie pārdevēji spēj potenciālos pircējus pārvērst par reāliem pircējiem ātrāk un biežāk nekā citi. Patlaban šajos praktiskajos paņēmienos dalos ar citiem. Par tiem pastāstīšu arī jums…”


Galvenās tēmas:

Personīgo efektivitāti nenosaka jūsu raksturs – personīgā efektivitāte ir tas, ko vēlaties uzlabot savā ikdienā. Kā efektīvāk domāt, pieņemt labākus lēmumus un rīkoties izlēmīgi?

Pasaules veiksmīgāko cilvēku visizplatītākie paradumi — kuri no tiem var palīdzēt sasniegt reālu progresu?

Kā paveikt 10-20 reizes vairāk nekā to spēj īstenot jebkurš cits vidusmēra cilvēks?

Viens no labākajiem veidiem, kā sasniegt personīgo izaugsmi, ir izmantot satriecošo ieraduma spēku. Bet – kā gan īsti veidojas jauni paradumi? Septiņi soļi, lai radītu jaunus ieradumus progresa īstenošanai jebkurā jomā.

Septiņi visefektīvākie līderības pienākumi: kurus jūs esat apņēmies īstenot?

Kā būt pārliecinātam un motivējošam vadītājam, kas palīdz komandai sasniegt augstākus rezultātus daudz īsākā laikā?

Kā izveidot motivētu, apņēmības pilnu un augstu sasniegumu īstenojošu komandu?

Kā izveidot līderi sevī, un kā palīdzēt citiem sasniegt daudz vairāk?

Deviņas līderiem raksturīgākās iezīmes 21. gadsimtā: ja vēlaties saglabāt vietu labāko vidū, pārliecinieties, vai šīs rakstura īpašības jums piemīt 100 %!

Kā uzlabot pārdošanas procesu? Efektīvs un praktisks 13 soļu pārdošanas plāns.

Efektīvākā pārdošanas tehnika: Fortune 500 uzņēmumu pieredze — ja tā palīdzēja viņiem, noteikti noderēs arī jums.

Kā noteikt potenciālos klientus, lai palielinātu jūsu ieguldījumu atdevi?

Kā ātrāk un biežāk veikt pārdošanas darījumu, (BŪTISKI) nerīkojoties uzmācīgi vai nemanipulējot ar klientu?


Iepriekšēja reģistrācija ar atlaidi 
līdz 29. maijam

REGULAR

 • Dalība THE BEST OF BRIAN TRACY IN HIGH PERFORMANCE, LEADERSHIP AND SALES UPDATED FOR XXI CENTURY un izdales materiāls
 • Jūsu sēdvietas: REGULAR zona
 • Kafija, tēja un uzkodas (1. un 3. pārtraukumu laikā)
145 EUR + PVN
[Pilna biļetes cena – 298 EUR + 21% PVN]


REĢISTRĒTIES

BUSINESS

 • Dalība THE BEST OF BRIAN TRACY IN HIGH PERFORMANCE, LEADERSHIP AND SALES UPDATED FOR XXI CENTURY un izdales materiāls
 • Jūsu sēdvietas: BUSINESS zona
 • Kafija, tēja un uzkodas (1. un 3. pārtraukumu laikā)
 • Pusdienu bufete
195 EUR + PVN
[Pilna biļetes cena – 378 EUR + 21% PVN]


REĢISTRĒTIES

FIRST CLASS

 • Dalība THE BEST OF BRIAN TRACY IN HIGH PERFORMANCE, LEADERSHIP AND SALES UPDATED FOR XXI CENTURY un izdales materiāls
 • Jūsu sēdvietas: FIRST CLASS zonā (1-2 rinda)
 • Kafija, tēja un uzkodas (1. un 3. pārtraukumu laikā)
 • Pusdienu bufete
 • Ekskluzīvas VIP pieņemšana ar BRIAN TRACY (23.05.2020 pēcpusdiena)
 • Ekskluzīva foto sesija kopā ar leģendāro guru BRIAN TRACY

UZAICINIET savu kolēģi (Piedāvājums FIRST CLASS sevī iekļauj arī BEZMAKSAS ielūgumu REGULAR Jūsu jaunākajam kolēģim, studentam vai arī kādai citai ieinteresētajai personai)

567 EUR + PVN
[Pilna biļetes cena – 1134 EUR + 21% PVN]


REĢISTRĒTIES


Reģistrācijas forma


0

 .