Labākais no Braiena Treisija:
Par augstu veiktspēju, līderību un pārdošanu

SEMINĀRS IR ATCELTS!

Ar nožēlu paziņojam, ka Braiena Treisija seminārs tiek atcelts!
Braienam Treisijam bija kājas trauma, tādēļ viņš apmeklēja ārstus, lietoja antibiotikas un nonāca slimnīcā, kur tika veikta operācija. Taču rehabilitācija pēc operācijas nenoritēja tik veiksmīgi, kā bija prognozēts. Viņa personīgā asistente Mišela Šillere turpina:


"Es teiktu, ka pašlaik Braiens ir vēl sliktākā situācijā, nekā tad, kad mēs pēdējo reizi ar jums runājām. Pagājušajā nedēļā viņš tika pārcelts uz rehabilitācijas iestādi, kurā pavadīs vairākas nedēļas, jo ilgstoši atrodoties guļus stāvoklī, viņam ir novājināts organisms, tādēļ arī ir papildus problēmas ar roku un ķermeņa augšdaļu. Būtībā viņš šobrīd nav spējīgs pārvietoties."

Tādēļ 27. februārī paredzētā Braiena Treisija uzstāšanās ir jāatceļ. Organizatoru un Brian Tracy International komandas vārdā atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Visiem reģistrētajiem dalībniekiem būs iespēja izvēlēties alternatīvu pasākumu, ko apmeklēt bez maksas, vai arī tiks 100% atgriezta samaksātā dalības maksa 10 dienu laikā. Kā arī, katrs reģistrētais dalībnieks saņems bez maksas pirktāko Braiena Treisija online kursu "Personīgo sasniegumu spēks". Ja ir kādas neskaidrības vai rodas papildus jautājumi, aicinām sazināties ar mūsu pārstāvi Viktoru pa tālruni +371 29220262.


Leģendārais Braiens Treisijs paziņo, ka šis būs pēdējais gads, kad viņš uzstāsies starptautiskās konferencēs un semināros. Šai ļoti īpašai tūrei par godu, Braiens ir sagatavojis savu visu laiku labāko programmu "Labākais no Braiena Treisija", kurā viņš apspriedīs un dalīsies ar visnozīmīgākajām idejām un atklājumiem saistībā ar personīgo efektivitāti, pārdošanu un uzņēmējdarbības izaugsmi.

Braiens Treisijs ir konsultējis vairāk kā 1000 labi zināmas kompānijas un vairāk kā 3 miljonus uzņēmēju! Viņš ir autors 24 bestselleru grāmatām, ierakstījis vairāk kā 300 audio un video autorprogrammas un uzstājies vairāk kā 60 valstīs.

"Speciāli priekš šī ekskluzīvā vienas dienas semināra es esmu atlasījis visvērtīgākās un efektīvākās idejas, kas veicina vislabākos rezultātus personīgajā efektivitātē, līderībā, pārdošanā un komandas darbā. Esmu caurlūkojis katru no šīm tēmām, ņemot vērā 21. gadsimta tipiskākās problēmas un izaicinājumus, un es dalīšos ar jums šajās zināšanās, kas ļaus jums kļūt par par labākajiem savā sfērā."


Stundu pirms Braiena Treisija semināra Lietuvas pārdošanas un līderības treneri diskutēs par leģendārā runātāja idejām, kurām bijis vislielākais iespaids un ietekme uz pārdošanu un līderību pasaules mērogā. Kā arī diskusijā tiks runāts par mērķiem, kas jāsasniedz katram, kurš tiecās pēc personīgās, komandas efektivitātes un pārdošanas rezultātu uzlabošanās.

DARIUS ČIBONIS

ALGIRDAS KARALIUS

DARIUS PIETARIS

AURIMAS VIETRINAS


Programma:

Personīgā efektivitāte

"Pētījumi liecina, ka mūsu paradumi 95% gadījumu nosaka to, kā mēs rīkosimies un ko mēs teiksim. Karjeras sākumā man nebija viegli izveidot paradumus, kuri, man zinot, varētu palīdzēt sasniegt manus mērķus. Man vajadzēja iemācīties veidot paradumus, kas nosaka veiksmi, panākumus un personīgo attīstību. Kad es šo paveicu - ienākumi, pašapmierinātība, pat laime ģimenes dzīvē pieauga daudz ātrāk, nekā es to biju gaidījis. Ja tev ir mērķi, kurus vēlies sasniegt vai iemaņas, kuras vēlies attīstīt, ir noteikti soļi, kurus tu vari tūlītēji spert un pieredzēt pozitīvus rezultātus jau tuvāko mēnešu laikā. Es dalīšos ar jums tajā, ko esmu atklājis un kas ir palīdzējis tūkstošiem cilvēku visā pasaulē."

Līderība

"Spēcīga līderība ir tā, kas atšķir veiksmīgus uzņēmumus vai komandas no mazāk veiksmīgajiem. Tas nozīmē atšķirību starp uzņēmumu vai komandu, kas sasniedz savus mērķus un ir tirgus līderi, un tiem, kas tirgū tikai kaut kā turas... Redziet, esmu pavadījis vairāk kā 30 gadus pētot pasaules veiksmīgākos līderus. Tos raksturo uzvedība, kādu var izveidot jebkurš pats par sevi, ja vien to patiesi vēlas. Šo visu esmu sagrupējis skaidrā plānā ar kuru es dalīšos ar visiem tiem, kuri vēlās kļūt par līderiem, kuri prot vadīt gan sevi, gan komandu, uzņēmumu, kā arī virzīt pasauli uz taustāmu attīstību. 

Kad tad, ja ne tagad ir vispiemērotākais laiks, lai kļūtu par izcilāko līderi savai komandai?"

Pārdošanas pieaugums

"Vairāk kā 30 gadu garumā esmu pārdevis apmācības gandrīz visām Fortune 500 kompānijām visā pasaulē. Esmu sarakstījis daudzas grāmatas un neskaitāmus rakstus par pārdošanu un esmu sapratis vienu svarīgu lietu: neatkarīgi no tā, cik kaislīgs un iededzies tu esi, cik ļoti tu patīc saviem klientiem, cik ļoti labas ir tavas attiecības ar tiem, ja tu nevari noslēgt darījumu, tad visas pārdošanas pūles būs pilnīgi veltas un bez rezultātiem. Karjeras sākumā šis bija viens no maniem vislielākajiem izaicinājumiem, tāpat, kā tas ir lielai daļai pārdevēju. Un tomēr, man izdevās saprast, kā labākie pārdevēji ir spējīgi potenciālu klientu pārvērst pircējā daudz ātrāk un biežāk nekā pārējie.

Šobrīd es dalos šajās tehnikās ar citiem. Un padalīšos arī ar jums."


Galvenās tēmas:

Personīgo efektivitāti nenosaka tava daba - personīgā efektivitāte ir tas, ko tu izvēlies uzlabot ik dienas. Kā efektīvāk domāt? Kā pieņemt labākus lēmumus? Kā rīkoties izlēmīgāk?

Visplašāk izplatītie visveiksmīgāko planētas iedzīvotāju paradumi - kuri no tiem var palīdzēt tev sasniegt taustāmu progresu?

Kā paveikt 10-20 reizes vairāk kā jebkurš vidējais cilvēks.

Viens no vislabākajiem veidiem kā sasniegt personīgo izaugsmi, ir izmantot sev par labu ieraduma spēku. Bet kā īsti jauni ieradumi veidojas? 7 soļi, lai radītu jaunus ieradumus progresam jekurā sfērā.

Septiņas visefektīvākās līderības atbildības: Kuras no tām esi apņēmies realizēt Tu?

Kā būt drošam un motivējošam līderim, kas palīdz komandai sasniegt vairāk daudz īsākā laikā?

Kā veidot motivētu, apņēmīgu, uz panākumiem tendētu komandu?

Kā veidot līderi sevī un kā palīdzēt citiem sasniegt vairāk?

9 līderības īpašības 21. gadsimtā: ja vēlies noturēties starp labākajiem, pārliecinies, ka šīs iezīmes tev atbilst 100%!

Kā uzlabot pārdošanas procesu? 13 soļu efektīvas pārdošanas plāns praksē (tiks izdalīts drukātā formātā visiem dalībniekam par brīvu).

Visefektīvākā pārdošanas tehnika: Fortune 500 kompāniju pieredze - tā palīdzēja viņiem, noteikti palīdzēs arī Tev.

Kā prioritizēt potenciālos klientus, lai maksimizētu ienākumus no ieguldījumiem (ROI).

Kā ātrāk un biežāk noslēgt darījumu, un, PATS GALVENAIS, bez klienta piespiešanas vai manipulēšanas ar to.


Datums: 27. februāris | Laiks: 09:00 līdz 16:00 | Vieta: LITEXPO exhibition and congress centre, Laisvės pr. 5, Vilnius

Dalības maksa:

  • Vienai personai 250 EUR + PVN
  • Par reģistrāciju grupai aicinām sazināties ar mums, lai uzzinātu par īpašo piedāvājumu
  • Dalības maksā iekļauts arī sinhronais tulkojums latviešu valodā

Pirms vai pēc semināra plāno palikt Viļņā pa nakti?

Aicinām iepazīties ar sadarbības partneru - viesnīcu īpašajiem piedāvājumiem. Izmantojot kodu TRACY2018, saņemsiet atlaidi numuriņa rezervācijai. 

Radisson BLU Hotel Lietuva

Konstitucijos pr. 20, Vilnius

(12 min brauciens līdz pasākuma norises vietai)

  • Vienvietīgs numurs – 120 EUR
  • Divvietīgs numurs – 135 EUR

(Brokastis iekļautas)

Crowne Plaze Vilnius

M. K. Čiurlionio gt. 84, Vilnius

(12 min brauciens līdz pasākuma norises vietai)

  • Vienvietīgs numurs – 85 EUR
  • Divvietīgs numurs – 85 EUR

(Brokastis iekļautas)

Europa City Vilnius

J. Jasinskio gt. 14, Vilnius

(12 min brauciens līdz pasākuma norises vietai)

  • Vienvietīgs numurs – 40 EUR
  • Divvietīgs numurs – 45 EUR

(Brokastis iekļautas)


Pieteikuma anketa


 . Uzzināt vairāk