Digitālā Biznesa Meistarklase

Datu analītikas, mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta pieeju izmantošana uzņēmuma stratēģijas attīstībā.

Excel Advance

Svarīgas un praktiskas pamatiemaņas, Excel darba principi, to priekšrocības un trūkumi. Darbs ar iebūvētajām Excel formulām, datu tabulu agregāciju un automātiskā šūnu formatēšana.

Power Excel

Semināra mērķis ir sniegt iespēju apgūt instrumentus, kas ļauj automatizēt datu apstrādi un izveidot efektīvas atskaites MS Excel vidē, kā arī izmantojot datus no citiem failiem un datu avotiem (bez VBA programmēšanas).

Pārdošana #1. Efektīva Darījumu Vadība

Pārdošanas komandām un profesionāļiem, kuriem nepieciešamas vadlīnijas, iemaņas un paņēmieni ikdienas pārdošanas sarunu rezultativitātes uzlabošanai.

Pārdošana #2. Tehnikas Meistariem

Profesionāļiem, kuri pārdošanas tehnikas vēlas attīstīt padziļināti. Īpaši noderīgs proaktīvajiem (aģenti, pārstāvji, outbound telesales) un B2B pārdevējiem.

Efektīvs vadītājs #1

Vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, vadības procesa kvalitātes uzlabošanai.

Efektīvs vadītājs #2

Vidējā un augstākā līmeņa vadītājiem, vadības procesa kvalitātes uzlabošanai. 

Efektīva Prezentācija

Dažādu nozaru profesionāļiem, kuri regulāri veido prezentācijas un uzstājas darba kolēģu, klientu, kā arī lielākas auditorijas priekšā, komunikācijas efektivitātes uzlabošanai.

Efektīva komunikācija

Semināra mērķis ir vērst uzmanību uz dažādām cilvēku uztverēm un apskatīt četrus personību tipus, lai rastu atbildi uz jautājumu: “Kā runāt tā, lai mani sadzird?”, kā arī dot ieskatu par lomu spēlēm, ko neapzināti izmantojam ikdienā un risinājumiem šo lomu izmantošanā.

Vizualizēšana

Vadītājiem, komandu un projektu vadītājiem, ekspertiem, kuru produktivitāti nosaka komunikācijas ātrums un precizitāte.  

No domām līdz darbiem

Seminārs vadītājiem un ekspertiem, kuriem darāmo darbu saraksts pildās gaismas ātrumā un ikdienas skrējiens šķiet nebeidzams.

Kreņķu menedžments jeb stresa vadīšana

Uzņēmumu un organizāciju speciālistiem, kuriem aktuāli vienkārši lietojami paņēmieni un metodes ikdienas psihoemocionālās spriedzes mazināšanai un līdzsvara atgūšanai.

SPQ Gold: The Sales Preference Questionnaire

Pārdevēja profesionālās kapacitātes vērtēšana un pārdošanas komandas efektivitātes vadība.


 . Uzzināt vairāk