Neirolīderība un Emocionālā inteliģence

Datums: 04. un 18. februāris | Laiks: 9:00 - 11:00 | Vieta: Vebinārs tiešsaistē | Dalības maksa: 90 EUR + PVN

Lejupielādēt/izdrukāt vebināra programmu


Kam:

Vadītājiem, pārdevējiem, komandai, projekta komandai, individuālo kompetenču papildināšanai un apzinātas cilvēku vadības un rezultatīvas saskarsmes veicināšanai.

Izaicinājums:

Tikai salīdzinoši nesen vadītāji sāka aprast ar domu, ka “vadītājs” un “līderis” nav sinonīmi, kad biznesa vidē jau ienāca jauns termins – “neirolīderība”. Tendences darba tirgū šobrīd pierāda, ka efektīva vadītāja veiksmes nosacījums ir Emocionālā inteliģence un izpratne par neirozinātņu pielietojumu cilvēku vadībā. Semināra mērķis ir parādīt, kā neirozinātņu atklājumus iespējams izmantot gan vadītāju ikdienā, gan komandas darbā, gan individuālajai motivācijai un talantu vadībai.

EQ (Emotional Intelligence) terminu 1964. gadā definēja Michael Beldoch, bet par EQ termina ieviesēju uzskata Daniel Goleman, jau 1995. gadā. Pēdējā laikā Emocionālā inteliģence biznesā tiek uzskatīta par vienu no galvenajām veiksmīga vadītāja kompetencēm un obligātu Neirolīderības (NeuroLeadership) pamatkompetenci. 

Seminārā dalībniekiem tiks sniegtas visas nepieciešamās atbildes uz jautājumu “Galvenais uzdevums darbā ar sevi gan vadītājam, gan indivīdam, tā vietā, lai katrreiz emocionāli reaģētu uz jebko, kas ir “ārpus rāmja”, vai gluži pretēji, apspiestu sajūtas un realizētos tikai caur aukstasinīgu rīcību atbilstoši struktūrai, sistēmai un faktiem, iemācīties izprast līdzsvara pieejas principu – vienlaikus gan apzināties “kas tas ir, ko es jūtu”, gan analizēt “kā tas ietekmē manu rīcību”.

Tikai tad, kad ir apgūts pirmais Emocionālās inteliģences līmenis – darbs ar sevi un prasme novērtēt un kontrolēt savas sajūtas un rīcību, iespējams adekvāti uztvert un pārvaldīt citu cilvēku emocijas un rīcību. Tad arī rodas izpratne ka, izmantojot Neirolīderības principus, iespējams sasniegt vēlamo rezultātu tā, lai cilvēki paši uz to ietu, gan elastīgi piemērojoties attiecīgajai videi, gan situācijai.

Kursa ieguvumi:

Mācību kursā iegūtā izpratne par Neirolīderības un Emocionālās inteliģences tandēmu veicinās tā dalībnieku apzinātu uztveri, domāšanu, faktu un apstākļu ietekmes uz sajūtām un emocijām, kā arī slēptās motivācijas identifikāciju.

Programma:

  1. Jebkura indivīda 3 uztveres kanāli;
  2. Neirolīderības 4 principi un vieta, kur slēpjas attieksme;
  3. Emocionālās inteliģences 5 prasmes un vadītāja obligātais minimums;
  4. Neirolīderības 6 līmeņi, EQ un neirozinātņu atziņu izmantošana ikdienā.

Treneris:

Elita Kazaine

  • Personāla vadības maģistrs, sertificēts vadības un komandu koučs, profesionāla trenere.
  • Papildus kvalifikācija gūta Genos EQ practitioner; Professional Trainer Methods of Business Training (ICTB); The Artistry of Leadership (CCE approved by ICF); Team Coach (Erickson College); Organizational Constellations and Systemic Coaching by Bert Hellinger; Methods from the Adizes Methodology For Managing Accelerated Change un Professional Coach (Erickson College International).
  • Līdzīga satura mācības vadījusi dažādos vidējā un augstākā līmeņa vadītāju izaugsmes kursu ietvaros: Baltic Sotheby's International Realty, Augstsprieguma tīkls AS, Jūrmalas Dome, Privatizācijas aģentūra, Ieslodzījuma vietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts Sociālās Apdrošināšanas Aģentūra, Kvadra Pak AS.


Reģistrēšanās uz tiešsaistes mācībām:

0
 .