Neirolīderība un Emocionālā inteliģence

Datums: 14. februārisLaiks: 9:00 - 11:30Vieta: Mācības tiešsaistēDalības maksa: 145 EUR + PVN

Lejupielādēt/izdrukāt semināra programmu

Kam:

Vadītājiem, projektu vadītājiem, pārdevējiem, komandai individuālo kompetenču papildināšanai un apzinātas cilvēku vadības un rezultatīvas saskarsmes veicināšanai.

Izaicinājums:

Jebkuras spēcīgas personības veiksmes atslēga un efektīvas rīcības priekšnosacījums ir individuālā emocionālā inteliģence un izpratne par jaunāko vadībzinātņu metožu pielietojumu cilvēku vadībā.

Savukārt cilvēku vadība, pirmām kārtām, sākas ar sevis apzināšanos, savu emociju, sajūtu un rīcības vadību, lai tiki pēc tam vadītu citus un kā spogulis saņemtu pretim to, ko pats esi radījis.

Neirolīderība jeb apzināti gudra cilvēku rīcības un domāšanas vadība nozīmē neirozinātņu atklājumu izmantošana cilvēku vadībā. Tas nozīmē izpratni par to, kādi smadzeņu darbības mehānismi ieslēdzas PAR vai PRET veidojot attiecības, radot pozitīvas saskarsmes vidi, nodrošinot jēgpilnu informācijas apriti, veicinot patiesu ieinteresētību un iesaisti.

Izpratne par neirolīderību ir galvenais priekšnoteikums, lai panāktu augstu motivāciju, jau preventīvi izslēdzot negatīvos kairinātājus, kuri bloķē virzību vai pat demotivē. Tā ir iespēja efektīvas komunikācijas rezultātā panākt ne tikai augstu motivāciju, bet arī jēgpilnu un produktīvu rīcību.

Mācību mērķis ir parādīt, kā neirozinātņu atklājumus iespējams izmantot gan vadītāju ikdienā, gan komandas darbā, gan individuālajai motivācijai un talantu vadībai.

Seminārā dalībniekiem tiks sniegtas atbildes uz šādiem jautājumiem:

 • Kas ir galvenais uzdevums darbā ar sevi?
 • Kā darīt, ja tiek pārkāptas manas sarkanās līnijas?
 • Vai apspiest sajūtas un emocijas ir labi?
 • Kā ar negatīvām emocijām var panākt pozitīvu rezultātu?
 • Vai veiksmes atslēga slēpjas tikai aukstasinīgā rīcībā?
 • Kā noturēt līdzsvara principu - apzināties “kas tas ir, ko es jūtu” un analizēt “kā tas ietekmē manu rīcību”?

Kursa ieguvumi:

Mācību kursā tiks iegūta izpratne par Neirolīderību, kā apzināti gudru cilvēku vadību un Emocionālo inteliģenci, kā apzināta cilvēka kvalitāti. Kurss veicinās dalībnieku spēju selektēt uztveri, organizēt domāšanu, vadīt emocijas. Tā būs iespēja analizēt faktu un fona ietekmes nozīmi uz sajūtām un emocijām.

Programma:

 1. Indivīda 3 uztveres kanāli.
 2. Neirolīderības 4 principi. Attieksmes un iesaiste.
 3. Pašattīstīstības 5 pakāpjes.
 4. Emocionālās inteliģences 6 kompetences. Obligātais minimums.
 5. Neirolīderības 7 nosacījumi.
 6. Stop Emotion 8 soļu metode visiem dzīves gadījumiem.

Treneris:

Elita Kazaine

 • Personāla vadības maģistrs, sertificēts vadības un komandu koučs, profesionāla trenere.
 • Papildus kvalifikācija gūta Genos EQ practitioner; Professional Trainer Methods of Business Training (ICTB); The Artistry of Leadership (CCE approved by ICF); Team Coach (Erickson College); Organizational Constellations and Systemic Coaching by Bert Hellinger; Methods from the Adizes Methodology For Managing Accelerated Change un Professional Coach (Erickson College International).
 • Līdzīga satura mācības vadījusi dažādos vidējā un augstākā līmeņa vadītāju izaugsmes kursu ietvaros: Baltic Sotheby's International Realty, Augstsprieguma tīkls AS, Jūrmalas Dome, Privatizācijas aģentūra, Ieslodzījuma vietu pārvalde, Valsts ieņēmumu dienests, Valsts Sociālās Apdrošināšanas Aģentūra, Kvadra Pak AS.